Koloniál Coffee, pražiareň kávy Skalica

Čerstvá káva pražená v Skalici.

Koloniál Coffee, pražiareň kávy Skalica

Koloniál Coffee, pražiareň kávy Skalica

Čerstvá káva pražená v Skalici.

Adresa: Kráľovská 2/14, Skalica
E-mail:info@kolonialcoffee.sk

Pražíme vždy čerstvo niekoľko druhov až po objednaní zákazníkom. V ponuke máme bežne niekoľko druhov káv, ale pre potešenie našich stálych zákazníkov ponúkame vždy aj niečo nové. Káva Popis Cena Brasil Santos Jedna z najznámejších brazílskych odrôd, ponúka bohatú penu a sladkú chuť.

Idete gratulovať, na návštevu, alebo sa chcete poďakovať svojim firemným zákazníkom? Našu čerstvo upraženú kávu označíme etiketou s nápisom podľa vášho priania.

Naše kávy rozoznáte hneď na prvý pohľad. Baliť ich budeme vždy do nepriedušných sáčkov so zipsom, ale nazdobené budú podľa ročného obdobia, aktuálneho sviatku alebo momentálnej nálady baličky.

Pripravujete rodinné stretnutie, firemnú párty, svadbu, záhradné posedenie s priateľmi? Prídeme k vám s našim kávovarom a čerstvou kávičkou a vaši hostia budú mať ďalší dôvod byť spokojní.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.